Uitslagen

Uitslagen ‘t Meisjestoernooi 2018

 

Debutantenprijs

De beker voor de beste debutante, die niet in de reguliere prijzen viel, was voor:

Cecilia Pereira Garza (Nl)

—————————

 

Einduitslag Beginners – 1

Nr Naam Score WP SB
1. Eline Dekkers (Nl) 6,5 29,o 27,25
2/3. Aimée Venes (Nl) 5,0 29,5 18,00
Nynke Weessies (Nl) 5,0 28,5 18,00
4. Rozemarijn Verroen (Nl) 4,5 25,5 14,00
5/8. Phedra Hermans (Nl) 4,0 29,5 14,00
Sarah Büttner (D) 4,0 25,5 12,00
Benthe Piena (Nl) 4,0 23,0 9,50
Sophie Rust (D) 4,0 22,0 8,50
9. Roos Claassen (Nl) 3,5 27,5 10,75
10/12. Gwen Kursten (Nl) 3,0 28,0 9,50
Feenja Pitta (D) 3,0 19,5 5,00
Maren Veldt (Nl) 3,0 18,5 4,00
13. Nienke Poell (Nl) 2,5 22,0 5,00
14/15. Mia Bagazcyk (D) 2,0 23,5 4,00
Nora Theunisse (Nl) 2,0 20,0 2,50
16. Xenia Stojanovic (D) 0,0 20,5 0,00

—————————

 

Einduitslag Beginners – 2

Nr Naam Score WP SB
1/2. Sofia Kovalenko (D) 6,0 28,5 23,50
Josefine Dausch (D) 6,0 25,5 19,50
3. Amber Tromm (Nl) 5,0 28,5 18,75
4/6. Mily Hongye Song (Nl) 4,0 29,0 12,00
Maria Krasnov (D) 4,0 24,0 10,75
Liv Peeters (B) 4,0 21,0 9,50
7/10. Elina Gödecke (D) 3,5 28,0 11,00
Viona Chu (Nl) 3,5 27,5 11,50
Flora Pitta (D) 3,5 25,0 10,50
Anna Heidtkamp (D) 3,5 24,0 9,75
11/13. Rucha Khairnar (D) 3,0 25,5 8,75
Lena Spät (D) 3,0 18,0 5,50
Samantha van Oosten (Nl) 3,0 17,5 5,00
14/15. Leonie Spät (D) 2,0 22,5 4,00
Lea Bogaczyk (D) 2,0 21,5 3,75

—————————

 

Einduitslag Geoefenden

Nr Naam Score WP SB
1/2. Lizzy van Anrooij (Nl) 5,5 27,5 20,50
Fabiënne van Hagen (Nl) 5,5 27,0 19,50
3. Ida Holterbosch (D) 5,0 30,0 21,50
4/6. Cecilia Pereira Garza  (Nl) 4,5 28,5 15,25
Lisa Stynen (B) 4,5 27,5 15,25
Luna Huang (Nl) 4,5 26,0 12,25
7/9. Nirupa Ganeshram (Nl) 4,0 26,0 10,50
Isafara Gergin (Nl) 4,0 22,0 11,50
Fiona Pitta (D) 4,0 19,5 9,50
10. Ilona Struijs (Nl) 3,5 27,0 9,50
11/13. Gaia Bergman (Nl) 3,0 22,0 7,50
Rose Ayach (Nl) 3,0 22,0 6,50
Aletta Dekker (Nl) 3,0 18,5 5,50
14/15. Maris Buhl (D) 2,5 27,0 7,25
Alea Gödecke (D) 2,5 18,0 5,00
16/17. Cindy Struijs (Nl) 2,0 25,5 4,50
Kristel van Middelkoop (Nl) 2,0 20,5 5,50

—————————

 

Einduitslag Gevorderden

Nr Naam Score WP SB
1. Leen Deleu (B) 7,0 23,5 23,50
2. Elysia Feng (Nl) 5,0 24,5 14,50
3/4. Nadia DiVincenzo (Nl) 4,0 26,5 11,50
Luca-Zsofia Eijkenboom (B) 4,0 23,0 10,00
5/7. Ingeborg van Hagen (Nl) 3,0 26,0 6,00
Willemijn Bijleveld (Nl) 3,0 25,0 6,00
Annalena Bone (D) 3,0 22,0 11,00
8. Hannah van der Velden (Nl) 2,5 26,5 6,75
9. Josephine Damen (Nl) 2,0 26,5 5,50
10. Ida Wehling (D) 1,5 21,5 4,25

—————————

 

Einduitslag Elite

Nr Naam Score WP SB
1/2. Lise Heskes (Nl) 6,5 27,5 24,25
Wendy Huang (Nl) 6,5 27,5 24,25
3. Marieke van Essen (Nl) 4,5 29,5 14,50
4/6. Lauri Maris (Nl) 4,0 30,0 13,00
Elvira van Hagen (Nl) 4,0 27,5 10,50
Dana Verheij (Nl) 4,0 22,0 7,50
7/9. Stella Dekker (Nl) 3,5 28,5 10,00
Ellen Deleu (B) 3,5 23,5 7,00
Karen Deleu (B) 3,5 20,0 7,50
10/11. Lexane Fourré (D) 3,0 24,0 6,00
Evi Maris (Nl) 3,0 18,0 4,00
12. Viktoria Bekker (D) 2,0 22,0 2,00
13. Franciska Bone (D) 1,0 18,5 2,00